KONST / Litografier / Grafiskt blad 10739346
*
nr 1073 9346
Grafiskt blad
Tom Loux, 3/175, bladets mått: 30x36, löst blad
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 december 2016
kl 20:26:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/12 19:18:35
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier löst blad tom loux
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:28
*
Grafiskt blad
nr 1073 9346
Grafiskt blad
Tom Loux, 3/175, bladets mått: 30x36, löst blad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 december 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/12 19:18:35 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier löst blad tom loux
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:28